1. BrokenBot 4.7.5 works with Clash of Clans May 2017 Update is out!
    [ Download Clash of Clans Bot BrokenBot for CoC ] [ NEW PREMIUM FEATURES RELEASED! ]

BrokenBot 5.0 HAS BEEN ANNOUNCED! read the details here

Buy BrokenBot Premium 1 Year - Get beta for free permanently! Excited to play with BrokenBot 5? So are we! Sign up now and save money when it comes out and also get access to beta!

ALL PRICES WILL BE GOING UP AFTER BrokenBot 5.0 RELEASE. IF YOU DO NOT HAVE A MONTHLY SUBSCRIPTION, YOU HAVE BEEN WARNED!

Click Here To Upgrade Right Now

چقدر این بخش بینظمه؟

Discussion in 'موبایل - زبان فارسی' started by UnderTheBigTop, Feb 12, 2016.

1. UnderTheBigTop

UnderTheBigTop New Member

46
    1
    0
    مدیر بخش لطفا پست های اضافی رو حذف کنید فکر کنم تاپیک کلا خیلی بی نظم شده

2. mahmood.0131

mahmood.0131 New Member

20
    1
    0
    چون این ربات بدرد نمیخوره و همه ای مشتریاشو دیگه کلا از دست دادش
    من خودم یکی از طرفدارهای این ربات نسخ ای 3 بودم
    ولی از وقتی که گند زدن ب این رباتشون ما هم مجبور شدیم که ربات های دیگه رو تست کنیم و جواب خیلی مثبتی گرفتیم
    و ب این نتیجه رسیدیم که واقعا این ربات دیگه بدرد نمیخوره
    و از ربات همسایه استفاده میکنیم که خیلی حرفه ای تر و از پشتیبانی خیلی خیلی قویی برخورد دار هستش که آدم کیف میکنه که کناره همچین تیمی هستش
    ولی اینا پشتیبانیشون زیره 0 هستش و  واقعا گند زدن ب این رباتشون و 50 درصده مشتریانشون رو راحت از دست دادن

و ازشون ممنونم که گند زدن و باعث شدن ما ربات های دیگه رو تست کنیم و بریم دنباله بهترین ها...

3. UnderTheBigTop

UnderTheBigTop New Member

46
    1
    0
    من خودم از کلش بوت و مای بوت استفاده میکنم کلش بوت رو خیلی دوست دارم هر روز هم میام سر بزنم ببینم براکن بوت به کجا رسیده 10 سال بعد آپدیت بعدی میاد بیرون باید اینقدر دونیت جمع کنن تا برای همه پابلیک بشه سیاست کاریشون همینه اصلا این ربات مجانی نیست مجانی بود برای همه پابلیک میشد آدم چه دل دردی داره میره اکانت پرمیموم بوت های دیگه رو میخره

4. NortoN

NortoN New Member Beta Tester

70
    5
    0
    دوستان صبر کنید
    باور کنید خیلی سود میکنید اگر صبر کنید من
    بتا تستر هستم واقعا این ربات فوق العادس و دست شما رو واقعا باز میزاره در تنظیمات بطوری که انگار یک آدم دارم براتون اتک میزنه و بازی میکنه

5. Eloy

Eloy New Member

23
    0
    1
    من از ابتدای معرفی بازی کلش، اونو بازی کردم و میکنم، یکسال که رباتی نبود تا اینکه رباتی که هنوزم فعاله فقط تغییر نام داد مجانی بود و هنوزم هستش، فقط نیرو میساخت و توی زمین رها میکرد و اینکه اون زمان ۸ ساعت و بعد ۶ ساعت تو بازی نگه میداشت تا غارت نشی. خوب کلا ۹۰۰ کیلو بایت بود!​
    از همون زمان با "اتوایت" که یه نرم افزار اتوماسیون هستش نوشته شد تا الان که هنوزم مجانی هستش و بسیار پیشرفته که توسعه دهنده های مستقل، مودهای جذابی واسش کد کردن. من قصد تعریف از کسی یا ربات خاصی ندارم فقط به عنوان یه کدنویس باید بگم که این ربات منطق خوبی داره اما در طراحی الگوریتم ضعیف ظاهر شد، به شکلی که مشخصه از یک مساله رنج میبره، توسعه دهنده توانایی رفع باگ ها رو نداره، شاید برنامه نویس اصلی دیگه همکاری نمیکنه با تیم، چون بعد از آپدیت تاون هال ۱۱ قبل از هر باتی نسخه آلفا برای کلش قدیمی تاون ۱۰ تبدیل به بتای تاون ۱۱ شد، مدتی بعد بود که بات های دیگه تونستن خودشون رو با نسخه جدید بروز کنن، من خودم یادمه چون دسترسی "وی ای پی" نداشتم ربات همسایه رو با تغییراتی در رزولوشن، اندازه بلواستک و اضافه کردن ایمیج های جدید و تغییرات در کد های برنامه، شخصی سازی کردم و ۲۴ روز تا انتشار نسخه اصلی ربات همسایه کلی لوت زدم. حالا توسعه دهنده بروکن چطور برند خودش رو اینطوری بی کس و کار ول کرده تا در ورژن بتای ۴/۰/۲ نیز کماکان عاجز از شناسایی حتی بیس مرده باشه، و یا بعد از آپدیت ۲۶ ژانویه هنوز کاری واسه پابلیک این ربات نکرده بنظر من فقط عدم توانایی اونو میرسونه.​
    الان خیلی از زمانی که باید یه کاری میکرد گذشته فقط کسایی موندگار شدن که با ربات های قدرتمند دیگه هیچ آشنایی ندارن. پس بهتره همین امروز یکاری کنه. با این سیاستی که پیش گرفته نه پولی هستش نه مجانی !​

6. BOTHER

BOTHER Member Beta Tester

32
    2
    8
    BrokenBot 4.1.0 IS RELEASING NOW STILL FREE

7. rahim

rahim New Member

21
    0
    1
    مرسی