1. BrokenBot 4.7.2 works with Clash of Clans December 2016 Update is out!
    [ Download Clash of Clans Bot BrokenBot for CoC ] [ NEW PREMIUM FEATURES RELEASED! ]

WE STILL NEED ~$300 TO COVER COSTS FOR 2016!

Click Here To Upgrade Right Now

Karşılaşılan Hatalar ve Çözümleri

Discussion in 'Tartışma ve Destek - Türk Dili' started by Therossa, Jul 20, 2015.

1. osmanatak1

osmanatak1 New Member

2
    0
    0
    win 7 kullanıyorum ve waiting for bluestacks to initiate.. diyor kalıyor gitmiyor bu ekran :/

2. haemoz

haemoz New Member

2
    0
    0
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Hata: BlueStacks Window Size Error
    Çözüm:
    Başlat> Çalıştır > regedit
    Bulalım: ‘HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/BlueStacks/Guests/Android/FrameBuffer/0/’
    Değere iki kere tıklayalım ‘GuestHeight’
    Ondalık seçelim
    Değer '720'
    Değere iki kere tıklayalım ‘GuestWidth’
    Ondalık seçelim
    Değer '860'
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Dostlar merhaba, ben bu yukarıdaki adımların hepsini yapıyorum gayet güzel buraya kadar.

Oyuna giriyorum, yine "Trying to locate main screen" ekranında kalıyorum, BOT oyundaki saldırı ekranını acıp orada takılıyor.

Hadi diyorum, BB'u açtıktan sonra değişikliklerin etkili olması için restart atın demişti, dur bi restart atayımda oyle acayım dıyorum.

Bu seferde regedit'e girip "GuestHeight" ve "GuestWidth" i kontrol edeyim dediğimde, eski haline dönmüş görüyorum.

Artık kafayı yiyeceğim, ne yapacağım bilmiyorum. Lütfen Yardımcı olun.

Broken Bot, ClashBot'a göre Çok çok çok daha kaliteli bir BOT, ve BrokenBot'u kullanmak ıstıyorum. Lütfen yardım edin.

Not: Benim kullandıgım PC 64 bit, onunla bır ılgısı olabılır mı?

Attached Files:

3. demirersinn

demirersinn New Member

2
    0
    0
    Line 24904 Error: Subscript used on non-accessible variable

malesef sürekli bu hatayı alıyorum lütfen yardım edin

4. 13thapostle

13thapostle New Member

7
    0
    0
    eski sürümü kullan yeni bluastack ı kaldır

5. omerksk87

omerksk87 New Member

6
    0
    0
    arkadaşlar güncellemeden sonra bot çalışmıyor .Uzaklaştırma hatası alıyorum sizde de öyle mi

6. mossads

mossads Member Beta Tester

33
    0
    6
    aynen çalışmıyor 4.0 ı bekleyeceğiz umarım en kısa sürede çıkacaktır

7. yigit-y

yigit-y New Member

3
    0
    0
    regeditten bu hatayı çözemiyormuyuz hala güncelleme için tarih verildimi ?

8. malibaba1998

malibaba1998 New Member

12
    0
    0
    Bilgilendirme için teşekkürler.

9. Washanq

Washanq New Member

14
    0
    0
    4.0 ı bekliyoruz halen en kısa sürede çıkar umarım.

10. szgnsndt

szgnsndt New Member

11
    0
    0
    aynen insallah

11. baooo

baooo New Member

25
    0
    1
    Hata: Not Zooming Out When Background Mode Is Enabled
    Çözğm: Windows Aero Teması kullandığı için daha çok Windows 7 ve Vista da ortaya çıkmakta.

Windows Vista: Başlat > Denetim Masası > Görünüm ve Kişiselleştirme > Kişiselleştirme > Tema > Basit ayarları kullanalım.

Windows 7: Başlat > Denetim Masası > > Kişiselleştirme > Under Basic and High Contrast Basit ayarları kullanalım.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dediğin seçenek bende yok kardeşim. win 7 home pre kullanıyorum. Yardımcı

12. alienessefil

alienessefil New Member

1
    0
    0
    Merhaba , Bot ' a atak senaryolarını seçiyorum fakat serach edip buluyo ' Match Found ' diyo fakat asker bırakmıyor bu problemi yaşayan ve çözen arkadaşımız varsa bir yardımcı olsun lütfen

13. ebubekirpala

ebubekirpala New Member

2
    0
    0
    Arkadaşlar brokenbot 4.0 da ayarları yaptım herşey tamam ganimet ararken önüne ilk gelene saldırıyor. Yardımcı olurmusunuz

14. bsturan02

bsturan02 New Member

3
    0
    0
    hocam BS nin hangi surumunu kullanıyorsunuz bende BS acılmıyor.. baska bot kullanınca acılıyor ancak broken bot kullanınca acılmıyor

15. yigittansoy

yigittansoy New Member

2
    0
    0
    sürekli teakrarlanıyor bot çalışmıyor.

16. 43sasat

43sasat New Member Beta Tester

5
    0
    0
    Değerli kardeşim ben botu kurup çalıştırdıktan sonra adam basma vs işlemleri güzel gidiyor. fakat rakip aramaya geldiğinde genellikle 2. rakip açılınca ;'' fatal error detected on one or more threads.'' hatasını alıyorum bottan. bot kendisini durduruyor galiba. Çokca farklı strateji ve ayar denemeye çalıştım ama sonuç hep aynı oldu. gm hide ve hide system barlar kurulu win 7 homep kullanıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. kolay gelsin Smile

17. xstar

xstar New Member

9
    0
    0
    Bot ilk açılışta Türkçe fakat sonra ayarları alırken ingilizce oluyor ve bir daha türkçe olmuyor. Konu hakkında bilginiz varsa paylaşırmısınız.

18. UnsterBlich

UnsterBlich New Member

1
    0
    0
    Ya ben broken bot u indirdim v4.2.1 son sürümü var botu açıyorum ama henüz hiç çalışmadı kendisi start bot diyorum kalıyor hiç bişi yapmadı daha anlam veremedim bi yardım ?

19. haldun

haldun New Member

1
    0
    0
    Arkadaşlar bilgisayara format attığımdan dolayı bs 2 yükledim ama bu seferde 4.2.1 çalışmıyor sanırım eski sürüm bs istiyor. Bende bi şekilde eski bs 1 bulup yükledim ama bu seferde bs1 oyunlar yükleniyor kısmında kalıyor 2 gün bekledim olmadı msconfig kısmından bir ayar fln yaptım yine olmadı. Bir fikri yada bilgisi olan varsa paylaşabilirmi acaba. Şimdiden teşekkür ederim ?

20. capsomanyakk

capsomanyakk New Member

7
    0
    0
    beyler benım cannot find specfied emulator! hatası veriyor nedir bu

Share This Page