1. BrokenBot 4.7.4 works with Clash of Clans December 2016 Update is out!
    [ Download Clash of Clans Bot BrokenBot for CoC ] [ NEW PREMIUM FEATURES RELEASED! ]

BrokenBot 5.0 HAS BEEN ANNOUNCED! read the details here

Buy BrokenBot Premium 1 Year - Get beta for free permanently! Excited to play with BrokenBot 5? So are we! Sign up now and save money when it comes out and also get access to beta!

ALL PRICES WILL BE GOING UP AFTER BrokenBot 5.0 RELEASE. IF YOU DO NOT HAVE A MONTHLY SUBSCRIPTION, YOU HAVE BEEN WARNED!

Click Here To Upgrade Right Now

BROKENBOT TÜM AYARLARI ( ÇOK MEMNUNUM)

Discussion in 'Tartışma ve Destek - Türk Dili' started by taz, Jan 3, 2016.

1. taz

taz New Member

4
    0
    0
    Bot geliştiricilerine çok teşekkürler. Çok güzel bot yapmışlar. Kendi stratejimi kendim yapıyorum sonra saldırıyorsunuz. herkesin farklı yöntemleri vardır elbet. Hem oyunun yeni güncellemesi ile hemde botun yeni olmasından dolayı bir çok kafa karıştırıcı şeyler var. Edindiğim tecrübeleri sizinle paylaşmak istiyorum.

Önce amacınız nedir?
    - Ölü köylere saldırmak mı
    - Yoksa yaşayan köylere saldırmak mı.

Ben ikisinide denedim ilk önce ölü köyler için bir strateji yazdım ve kullandım. Ölü köylere saldırmak için en önemli kural  kupa kupa aralığınız 650 ile 750 arasında olmak zorunda ancak bu şekilde ölü köyler çıkıyor. ama yinede ortalama 30- 50 aramada bulabilirsiniz. yada ölü köy köy bulamazsanız canlı köylerlede sizden düşük köy binalarının yüksek ganimetine saldır diye çevrim yapabiliyorsunuz Brokenbot ta yani çok güzel bişey bir çok stratejiyi tek strateji altında toplaya biliyorsunuz.

Diğeri ise yaşayan köylere saldırmak. burdada normal saldırı gibi ister golem dev ister lavtazı balon stratjisi kullanabilirsiniz. burdada amacınız yüksek kupalara çıkmak olmalı. Çünkü Bastığınız askerlerin maliyeti çok yüksek olduğundan aldığınız yüksek ganimet bile yeterli gelmiyor. Ben şu an dev + büyücü + şifacı + duvarkırıcı + ve goblin saldırısı ile tek yönden saldırı yapıyorum. Kendi köyüm TH9 ve Th9 olan köyleri çok kolay 2 yıldıza ulaşabiliyorum. Kullandığım askerler ve en son aldığım ganimet aşağıdadır.

Şimdi strateji Broken botta nasıl yapılır detaylara inelim;

Kupa aralığı ve klan yardım ayarını geçiyorum orası kolay.

Ganimet ayarı ise Aşağıdaki aramalar gibi isim verrek yaparsak karışmaz;

Asker basma sayısı çok öenemli toplamları kamp sayısının toplamına eşit olmalı

Savaş stratejisi oluşturmaya başlayalım

En son olarak
    Ganimet bulma ile savaş stratejilerimizi eşleştiriyoruz.

2. ozkan1979

ozkan1979 New Member

17
    0
    0
    öncelikle anlatımın için teşekkürler.

Savaş stratejisi oluşturmaya başlayalım derken anlayamadıgım
    botun içindeki hazır stratejilerimi kullanıyoruz
    berde okcu barbar ölü köylere saldırı secenegi yapılabilirimi

3. serrtac

serrtac New Member

10
    0
    0
    yetersiz içerik ve anlatım , üzgünüm

4. ozkan1979

ozkan1979 New Member

17
    0
    0
    kardeşim merhaba senin anlatımlada yapamadım ben 
    nasıl yapılıyor hala çözemedim 

5. berke

berke New Member

28
    0
    0
    Teşekkürler arkadaşım, uğraşıp zaman ayırıp anlatım yapmışsın. +rep

6. hsenx

hsenx Member

32
    0
    6
    bendede start aktif olmuyor bot kıtlenıyor ctrl+alt+delete ıle sonlandırıyorum botu ?

http://i.hizliresim.com/Nrgr1P.jpg

7. hsenx

hsenx Member

32
    0
    6
    ayarları sıfırladım baştan girdim bot çalıştı ayarları anlatılan bilgilere göre yapıyorum ama asker basmıyor bu sefer :S nasıl ilerliyorsunuz arkadaşlar yardımınızı rica ederim

http://i.hizliresim.com/m17ME4.jpg
    http://i.hizliresim.com/BD6a8L.jpg

8. taz

taz New Member

4
    0
    0

Ölü köy saldırı artık imkansız gibi birşey. bence canlı köylere saldırmak için strateji yapman lazım.
    Yada illa saldırcam dersen kupanın 650 lere kadar düşürmen gerekir.

Hazırları kullandım fakat faydalı olmadı o yüzden kendim oluşturuyorum.
    [hr]

Bilgi paylaştıkça çoğalır. Sende anlatmışsın ama seninki ingilizceden türkçeye çevirime gibi olmuş ama faydalı.
    Ben daha tekniğini anlatmaya ve oyunun mantığınla botun mantığını anlatmaya çalıştım.
    [hr]
    [font=Tahoma, Verdana, Segoe, sans-serif]Ekran boyutun yanlış bu yüzden hata veriyor. blustacks screen size arat bulursun regedit ten yapılıyor. Yaptıktan sonra botun en son sayfasında binaları clear all deyip sonra tek tek tanıt[/font]

[font=Tahoma, Verdana, Segoe, sans-serif]hatta çözümü burda var[/font]

[font=Tahoma, Verdana, Segoe, sans-serif]http://forum.brokenbot.org/thread-1224.html[/font]

9. capsomanyakk

capsomanyakk New Member

7
    0
    0
    teamwiaver ile ayarlayabilirmisin

Share This Page