1. BrokenBot 4.7.2 works with Clash of Clans December 2016 Update is out!
    [ Download Clash of Clans Bot BrokenBot for CoC ] [ NEW PREMIUM FEATURES RELEASED! ]

WE STILL NEED ~$300 TO COVER COSTS FOR 2016!

Click Here To Upgrade Right Now

تاپيک استراتژی - BrokenBot 4

Discussion in 'موبایل - زبان فارسی' started by basslinebill, Dec 27, 2015.

1. m.s3kam

m.s3kam New Member

1
    0
    0
    من عاشق ورژن 3 بودم ولی با اپدیت جدید کاملا بروکن از هدفش منحرف شده.یکی از ویژگی های خوب این بات ساده بودن و باهوش بودنش بود که متاسفانه کاملا نابود شدنه.با نظر دوستان هم موافقم که بروکن جایگاهش رو از دست داده.من بعد از اپدیت از مای بوت استفاده میکتم که الان فوق العاده عالی شده.راستی یادم رفت بگم تو نسخه قبلی بروکن میتونستی بر اساس تشخیص بروکن درخواست های فارسی رو براش مشخص کنی که این امکان هم برداشته شده

2. HamidOffline

HamidOffline New Member

12
    0
    1
    نسخه جدید نیومد ؟
    اگه اومده لینکش بدید ممنون
    بتا 11 رو دارم اصلا به درد نمیخورد

3. basslinebill

basslinebill Moderator Beta Tester Donator Enabler

144
    1
    0
    Doustaneh aziz, man dark mokonam ke shoma version 3 bishtar doust dashtin, vali version djadid 4.0.2 ke be zoudi baraje hamegi azad misheh kheyli momkenhaye bistari ta versione 3 darad. In bot majjani hast va khahad boud, baraje hamin lotfan yek kam sabr dashete bashin ta 4.0.2 baraje hameh azazd beshad. Man behetan ghol midam, ke versione djadid shoma ra razi khahad kard. Merci azizan

4. UnderTheBigTop

UnderTheBigTop New Member

46
    0
    0
    فرمایش شما درست ولی تیم براکن بات خیلی کند کار میکنه همین کندی کار بچه ها رو ناراضی کرده منجمله خودم شما همیشه میگید این بات مجانیه برای همین طول میکشه تا نسخه بیاد بیرون ولی سایت همسایه که یک ربات کاملا اپن سورس هست تا حالا چندین ورژن داده بیرون و بخوبی هم کار میکنه و پشتیبانی خوبی داره با آپدیت جدید بازی سریع نسخه جدید رو دادن بیرون من بات مای بوت رو عرض میکنم این بات هم کاملا مجانی هست تیم براکن بات همیشه کند کار میکنه همیشه دیرتر همه نسخه جدید رو میده بیرون همیشه تا باگ ها رو برطرف کنه به نسبت بقیه تیم های مجانی خیلی خیلی خیلی کند کار میکنه که اینم برمیگرده به سیاست کاری این سایت تا دنات زیادی جمع کنن بعد نسخه جدید رو برای همه همگان کنن

5. rahim

rahim New Member

21
    0
    1
    بچها ببخشید ها اما اگر بات خوبی نیست پس چرا پیگیرش هستین
    [hr]
    من همین الان هم دارم باهاش کار میکنم و عالی داره کار میکنه
    فقط باید ده دقیقه وقط بزراین و استراتژی خوب درست کنین
    من با استراتژی (بی من) دارم کار میکنم هم برای تان نه و هم برای تان هشت
    عالی جواب میده
    http://prntscr.com/9ydhpa

6. UnderTheBigTop

46
    0
    0
    اول شما بگید از کدوم نسخه استفاده میکنید بتا 11 که از کار افتاده با آپدیت جدید بازی بعد همون بتا 11 من تمام استراتژی هاشو تست کردم همش مشکل داشت اتک میزد برمیگشت تو زمین برای اتک بعدی نمیرفت شما هم لطفا تبلیغ نکنید یک طرفه قضاوت نکنید

7. Eloy

Eloy New Member

22
    0
    0
    بچه ها اگه حرفی میزنن بخاطر وقت و زمان زیادی هستش که منتظر موندن تا این بات پابلیک شه تا بنا به گفته سازنده باهاش بترکونن ولی بعد معلوم شد که اینطورا هم نیستش، من اگه بخوام پشت کامپیوتر بشینم که بات اگه اتک نزد دستی راش بندازم که خوب خودم که خیلی بهتر بیس زنده اتک میزنم

نسخه ۴/۰/۲ هم بیس مرده با ۴۲۰هزار گلد و اکسیر و ۲۷۰۰ دارک رو رد کرد! ادمینستوریتور "مدیر" هم میگه درسته و بهتره از استراتژی بیس های زنده استفاده کنین !

برای مثال، اینم کامنتی هستش که ادمین خودش میگه :
    http://forum.brokenbot.org/thread-3462.html

Can you clarify the statement that dead base detection does not currently work? Does that mean that BB can't detect how much resources are in the collectors/mines versus what's in the storages? So a strategy to attack almost full collectors/mines may attack empty collectors/mines and full storages instead?

"maxcom":
    It may yes. We recommend you use one of the awesome live base attacks for now.

8. BOTHER

BOTHER Member Premium User Beta Tester

30
    2
    8
    من دارم از بتا استفاده میکنم واقعا خوب انک میزنه برای تنهال 8 و 9

9. UnderTheBigTop

46
    0
    0
    خوب شا بتا تستر هستید ما که دسترسی به بخش نداریم میشه نسخه رو برای من پیغام خصوصی کنی

10. b2k

b2k New Member

5
    0
    0
    دوستان کسی برای تاون هال 11 راه حلی داره ؟

خیلی وضع من یکی که خرابه!!!

11. takayar

takayar New Member

3
    0
    1
    میشه برای منم خصوصی ارسال کنی خواهش مییکنم

12. Eloy

Eloy New Member

22
    0
    0
    دوست من چی رو خواهش میکنی، همه این ورژن ها بتا هستش، هم  ۴/۰ بتا ۱۱ و هم ۴/۰/۲ بتا ۱    

مطلب بعد اینکه تا زمانی که نسخه عمومی یا همون پابلیک ریلیز نشه برای عموم با یوزرنیم و پسورد کاربر عادی راه نمیوفته یعنی امکان استفاده برای شما نیستش فعلا حتی اگه فایل رو داشته باشی    ​

13. b2k

b2k New Member

5
    0
    0
    کسی نیست جوابی بده ؟ 

14. basslinebill

144
    1
    0
    salam b2k, benazare man behtar ast ke yek ta do hafteh sabr koni ta beta djadid (4.0.3) baraje hamegin azad beshe va ba an kar koni. baraje inke in beta kheyli khoub kar mikonad va townhallhaye mordeh ra tashkhis mideh. agar nemikhahi sabr koni mitouni ba 20$ beta tester beshi. vakhti ke betaye djadid be kar bordi mitouni strategyhaye man ra test koni, masalan '[All-TH] [basslinebill] Barch Collectors Attack'

man TH10 hastam va ba in strategy be natijehaye khoubi residam.

15. rahim

rahim New Member

21
    0
    1
    basslinebill
    یک مشکلی که هست اینه که مقدار کمپ سرباز هارو متوجه نمیشه
    مثلا من همین استراتژی شمارو استفاده میکنم سرباز 240 تا میسازه و خطا میگیره کمپ من 200 برای تان 8
    کمپ چجوری میشه تعریف کرد براش

16. NortoN

NortoN New Member Beta Tester

70
    5
    0
    دوست عزیز خب تعداد سرباز هایی که باید ساخته بشن رو کم کن

17. rahim

rahim New Member

21
    0
    1
    کم میکنم
    اما باز هم کار خودش انجام میده
    این ماجرا فقط تو تان هشت پیش امده برام
    تان نه و دهم راحت کار میکنن و عالی هستن

18. basslinebill

144
    1
    0
    Doustan, lotfan brokenbot djadid 4.1 download konid. Dar in version, bot basehaje mordeh ra pejda mikonad. Yani mitounid az strategyhaye man estefaheh konid, masalan in:
    [All-TH] [basslinebill] Barch Collectors Attack

Va sadha strategy digar ham inja peyda mikonid:
    http://forum.brokenbot.org/forum-30.html

19. omegawarlock

omegawarlock New Member

1
    0
    0
    salam
    doostan lotfan ye sterategy bara TH11 morefy konin
    mamnoon misham

Share This Page