1. BrokenBot 4.7.4 works with Clash of Clans December 2016 Update is out!
    [ Download Clash of Clans Bot BrokenBot for CoC ] [ NEW PREMIUM FEATURES RELEASED! ]

BrokenBot 5.0 HAS BEEN ANNOUNCED! read the details here

Buy BrokenBot Premium 1 Year - Get beta for free permanently! Excited to play with BrokenBot 5? So are we! Sign up now and save money when it comes out and also get access to beta!

ALL PRICES WILL BE GOING UP AFTER BrokenBot 5.0 RELEASE. IF YOU DO NOT HAVE A MONTHLY SUBSCRIPTION, YOU HAVE BEEN WARNED!

Click Here To Upgrade Right Now

Çalismayi durdurdu?

Discussion in 'Tartışma ve Destek - Türk Dili' started by gesdesa1, Jul 22, 2015.

1. gesdesa1

gesdesa1 New Member

33
    0
    0
    Çalismayi durdurdu hatasi icin bir cozumunuz varmi acaba ?
    İyi forumlar..

2. Therossa

Therossa Moderator Beta Tester

66
    0
    0
    Son stabil versiyonda böyle bir hata almanız çok mümkün değil. Kullandığınız işletim sistemi nedir acaba ?

3. yasmos

yasmos New Member

9
    0
    0
    3.2.0 da o hatayı almadım ben 3.1.0 ve 3.0.5 de alıyordum.

4. sunar

sunar New Member

6
    0
    0
    ben vps üzerinde alıyorum arada bu hatayı netfamework kurmayı dene arkadaşım.

Sync of hatasıda çoğunlukta. 7,5 gb ramli windows server 2012de veriyor arama süresini uzatmama rağmen çözüm üretemedim ram 2048 den 1024 düşürdüm ama yok serverde autoit botlar malesef bağlantı kopukluğu çok yaşatıyor.

5. Teknojix

Teknojix New Member

4
    0
    0
    O hatadan ben kendim kurtuldum. sorunu uzaklarda aramayın. örneğin 50 aramadan sonra arama kriterini otomatik düşürüyorya işte onu düşüremiyor. siz onu 500 yapın hata mata vermıyor bir daha. 500 koy sonunda hala kaynak bulamadıysa zaten bırak hatayı versın:)

6. ramcoozlu

ramcoozlu New Member

25
    0
    0
    sync of hatasından bahsetmiyor. Bugün bana da ilk defa oldu pc'nin başına geldiğimde botun kapandığını ve ekranda BrokenBor.exe çalışmayı durdurdu hata mesajı vardı. Şimdilik sebebini anlamadım, benim de başıma ilk defa geldi

7. gesdesa1

gesdesa1 New Member

33
    0
    0
    Hatanin cozumunu galiba buldum . Broken bot exe ye tiklayip ozellikler deyince engelleme gibi birsey cikiyor onu iptal ettim uyumluluk modunu degistirmedim birde yoetici olarak calistir dedim 10 saattir stabil bundan sonra olursa pcnin cok isinmasiyla olcagini dusunuyorum :) iyi forumlar

8. Therossa

66
    0
    0
    Dediğiniz çözüm çok mantıklı geldi.Bunu kendimde deneyip sonuçlarını gördükten sonra genel çözümler konusuna dahil edebiliriz.

Dediğiniz gibi belirli bir aramadan sonra arama kriterlerini düşürürken hafif bir sistem yorulması oluyor ve bu durumda PC kalitesine bağlı olarak program takılabiliyor.

9. ramcoozlu

ramcoozlu New Member

25
    0
    0
    3.2.0 da ben de ayni hatayi sık sık almaya başladım dediğin ayarlari deneyeceğim. Isletim sistemim win8.1 x64 yonetici olarak çalıştırıyorum.

10. Therossa

66
    0
    0

Autoit yükledikten sonra eğer http://i.imgur.com/gvnGPXg.jpg böyle bir hata alıyorsan ;

[font=Tahoma, Verdana, Segoe, sans-serif][font=Tahoma, Verdana, Segoe, sans-serif]COCBot\functions\Other\stuckHandler.au3[/font] dosyasının 33. satırının sonunda[/font]

[font=Tahoma, Verdana, Segoe, sans-serif] [font=Tahoma, Verdana, Segoe, sans-serif] [/font][/font]
    PHP:
    SetLog("Exists: " WinExists($Title"" 
    [font=Tahoma, Verdana, Segoe, sans-serif][font=Tahoma, Verdana, Segoe, sans-serif]bu şekilde bir parantez işareti eksik olacak bunu;[/font][/font]

[font=Tahoma, Verdana, Segoe, sans-serif][font=Tahoma, Verdana, Segoe, sans-serif][font=Tahoma, Verdana, Segoe, sans-serif] [/font][/font][/font]
    [font=Tahoma, Verdana, Segoe, sans-serif][font=Tahoma, Verdana, Segoe, sans-serif][font=Tahoma, Verdana, Segoe, sans-serif]  [/font][/font][/font]
    PHP:
    SetLog("Exists: " WinExists($Title"") )
    [font=Tahoma, Verdana, Segoe, sans-serif][font=Tahoma, Verdana, Segoe, sans-serif][font=Tahoma, Verdana, Segoe, sans-serif][font=Tahoma, Verdana, Segoe, sans-serif] bu şekilde düzetip kaydedersen sorun çözülecektir.[/font]
    [/font]
    [/font]
    [/font]

[font=Tahoma, Verdana, Segoe, sans-serif][font=Tahoma, Verdana, Segoe, sans-serif][font=Tahoma, Verdana, Segoe, sans-serif][font=Tahoma, Verdana, Segoe, sans-serif]İngilizce çözüm konuları :  http://forum.brokenbot.org/thread-1276.html , ve drummernick12'nin bu http://forum.brokenbot.org/thread-1293-post-10428.html#pid10428 yazısını dikkate almanızı öneririm. [/font][/font][/font][/font]

11. ramcoozlu

ramcoozlu New Member

25
    0
    0
    O başlığı gördüm de bendeki böyle bir hata değil, sadece "broken bot çalışmayı durdurdu" yazan bir hata penceresi geliyor. zaten pc'ye autoIt hiç kurmadım ama sorun devam ederse onu da denerim aklımda. Sonucu buraya yazarım öncelikle @[font=Tahoma, Verdana, Segoe, sans-serif]gesdesa1 [/font]in yazmış olduğu çözümü deneyeceğim. Duruma göre sonucu buraya yazarım.
    [hr]
    Bu arada engelleme ile ilgili bahsettiğin ayarı bulamadım tam olarak nerede acaba?

12. Therossa

66
    0
    0
    Resimdeki gibi hata içeriğini görebilmek için AutoIt programının yüklü olması gerekmektedir.Eğer yüklü değilse sadece kapat hatası alırsınız.Yüklediğiniz taktirde kod hatalarını ayrıntılı olarak verecektir.Yüklemenizi tavsiye ederim.

13. ramcoozlu

ramcoozlu New Member

25
    0
    0
    Anladım teşekkür ederim aksam deneyeceğim

14. giyotin1982

giyotin1982 New Member

9
    0
    0
    aynen bendede o hatayı veriyodu belli bi aramadan sonra ganimet değerini düşürme limitini kapadım sorun kalktı. :cool:

15. 13thapostle

13thapostle New Member

7
    0
    0
    win 7 ve win 10 da da oluyor. O internet bağlantınızla alakalı bir durum. bazen de brokenbot.org sitesine bağlanmaya çalışırken çalışmayı durduruyor.

16. malibaba1998

malibaba1998 New Member

12
    0
    0
    benim de başıma geldi çözümünü bilmiyorum

17. Washanq

Washanq New Member

14
    0
    1
    Not aldım, cevap için teşekkürler ara ara bende de bu sorun yaşanmaktaydı.

18. szgnsndt

szgnsndt New Member

11
    0
    0
    tskrler

Share This Page